فراخوان سومین فستیوال اختراعات در زمینه نوآوری‌های حوزه تجهیزات پزشكی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

مركز فن‌بازار ملی ایران (پارک فناوری پردیس) با همكاری شركت فرابورس ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد سومین فستیوال اختراعات را در زمینه نوآوری‌های حوزه تجهیزات پزشكی برگزار نماید.

این فستیوال تخصصی به منظور تجاری‌سازی نوآوری‌های حوزه تجهیزات پزشكی شامل تجهیزات و لوازم بیمارستانی، دندانپزشكی و آزمایشگاهی از طریق معامله/ جذب سرمایه‌گذار در بازار دارایی فكری و با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان تجهیزات پزشكی برگزار می‌شود (نوآوری‌های مربوط به كالاهای مصرفی در این فستیوال پذیرفته نمی‌شوند).

اختراعات حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رودررو فراهم می‌شود.

ضمناً معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز برای تکمیل مستندات و خرید اختراعات یا سرمایه گذاری روی آنها توسط صنعتگران و سرمایه گذاران، تسهیلاتی را به میزان 80 درصد ارزش معاملهتا سقف 5 میلیارد ریال ارائه می کند.

مخترعان در صورت تمایل به حضور در این فستیوال، می بایست فرم ثبت نام و دیگر پیوست ها را از لینک www.techmart.ir/files/docs/attach.rar دریافت و نسبت به تكمیل فرم ثبت نام و ارسال آن به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع حداكثر تا 26 فروردین 95 به آدرس پست الكترونیک آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید اقدام نمایند.