بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/10/12 - 07:24
  • - تعداد بازدید: 183
  • - تعداد بازدیدکننده: 171
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان:

بهره مندی از استعداد خدادادی، همت بالا، تلاش و ممارست فرد و وجود بستر لازم برای رشد از نیازمندی های تربیت دانش آموزان و پژوهشگران نخبه است.

آیین تقدیر از برگزیدگان و نفرات برتر آزمون سراسری، المپیادهای علمی دانش‌آموزی به همت بنیاد نخبگان استان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان؛ با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری، مراسم تقدیر از رتبه های برتر آزمون سراسری سال 1401 و المپیادهای دانش آموزی سال 1400 در سالن اجتماعات کانون سهروردی برگزار شد.

دکتر رسولی رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان در این مراسم اظهار داشت: در سه سال اخیر که مسئولیت اداره بنیاد نخبگان استان را داشته ام با مشاهدۀ موفقیت های چشم گیر دانش آموزان ساعی زنجانی در عرصه های مختلف از جمله آزمون های سراسری و المپیادهای دانش آموزی همواره به عنوان یک زنجانی به خود بالیده ام و به همین دلیل قدردان زحمات آموزش و پرورش استان زنجان هستم. لازم می دانم از همه معلمان دلسوز و خانواده های فرهنگ دوست و مسئولیت پذیری که عرصه را برای شکوفا شدن استعدادهای دانش آموزان فراهم می کنند و هم چنین از مسئولان رده های مختلف سازمان آموزش و پرورش استان زنجان تقدیر کنم.

وی در ادامه افزود: آمارهای موجود نشان از پیشرو بودن ما در زمینۀ پژوهش است ولی نکته اینجاست که نباید در پژوهش متوقف شویم.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ما هنوز برخی از فناوری ها را نداریم و ارزش افزوده 90 درصدی تولید برخی کالا ها که به مدد فناوری ها حاصل می شود را از دست داده ایم که این می تواند انگیزۀ مضاعف برای اهمیت دادن به تلاش ها در این زمینه ها باشد.

این مقام مسؤل ادامه داد: بهره مندی از استعداد خدادادی، همت بالا، تلاش و ممارست فرد و وجود بستر لازم برای رشد از نیازمندی های تربیت دانش آموزان و پژوهشگران نخبه است. برای زمینه سازی رشد نخبه، خانواده نقش اصلی را دارد و جامعه نیز باید نقش خود را ایفا کند که معلمان دغدغه مند، ساعی و عالم آموزش و پرورش استان یاری گر ما در بنیاد نخبگان برای انجام این مسئولیت اجتماعی مهم هستند.

 

 

گفتنی است در این مراسم از برگزیدگان استان (رتبه های برتر زیر 100) در آزمون سراسری سال 1401 و مدال آوران استان (طلا و نقره) در المپیادهای ملی دانش آموزی سال 1400 با اهدای لوح و جوایزی تجلیل بعمل آمد. 

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 162862
کلمات کلیدی
مدیر زنجان
خبرنگار

مدیر زنجان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید