بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/18 - 07:46
  • - تعداد بازدید: 144
  • - تعداد بازدیدکننده: 136
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه ستاد اجرایی طرح «ایران گشت» در بنیاد نخبگان استان زنجان برگزار شد

ستاد اجرایی استانی طرح ایران گشت جهت برنامه‌ریزی بازدیدهای دانش آموزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان؛ نشست ستاد اجرایی استانی طرح ایران با حضور آقای دکتر رسولی رئیس بنیاد نخبگان استان، آقای میرزایی معاون پرورشی و فرهنگی و آقای احمدی رئیس اداره فرهنگی- هنری اداره کل آموزش و پرورش استان، آقای حسینی نماینده میراث فرهنگی،گردشگری وصنایع دستی، آقای محمدیان کارشناس اردوهای فرهنگی وآقای شریفی کارشناس و مسئول خدمات نخبگانی در روز سه شنبه 10 آبان ماه سال جاری در بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

در ابتدا جلسه، آقای دکتر رسولی رئیس بنیاد نخبگان استان ضمن خیرمقدم به اعضا، به مرور جزئیات طرح ایران‌گشت پرداختند. ایشان در ادامه اهداف برنامه را آشنایی دانش آموزان از فعالیت‌ها و ظرفیت های تاسیسات و صنایع کشور؛ تقویت حس خود باوری ملی و ارتقای سطح باور دانش آموزان به توانایی های متخصصان داخلی، آشنایی با فرصت ها و زمینه های شغلی و آشنایی با جاذبه های طبیعی، زیارتی، فرهنگی و اجتماعی کشور و تقویت روحیه دلبستگی دانستند.

در ادامه جلسه آقای میرزایی معاون پرورشی و فرهنگی و آقای محمدی رئیس اداره فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش استان، بر آمادگی آموزش و پرورش استان بر اجرایی‌سازی طرح ایران گشت در قالب برگزاری بازدیدها و اردوهای دانش‌آموزی با در نظر گرفتن شیوه نامه نهایی دستورالعمل برگزاری اردوهای دانش آموزی ابلاغی وزارت اشاره نمودند.

در این جلسه مقرر شد هماهنگی لازم از طرف کارشناسان بنیاد نخبگان استان و اداره کل آموزش و پرورش استان برای انتخاب عوامل اجرایی، دانش آموزان و مکان‌های مورد بازدید برای اجرای طرح ایران گشت در نواحی 14 گانه آموزش و پرورش استان در سال جاری صورت گیرد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 161989
کلمات کلیدی
مدیر زنجان
خبرنگار

مدیر زنجان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید