بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/10/12 - 08:38
  • - تعداد بازدید: 248
  • - تعداد بازدیدکننده: 216
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در قالب طرح ایران گشت بنیاد ملی نخبگان/

دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه، نیروگاه سیکل ترکیبی سلطانیه و شرکت های فعال شهرستان طارم میزبان دانش‌آموزان مستعد برتر استان زنجان شدند.

دانش‌آموزان مستعد مقطع متوسطه دوم شهرستان های زنجان، طارم، خرمدره و سلطانیه در قالب طرح ایران گشت از مجموعۀ دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان( دانشکده فیزیک، پارک علم و فناوری و خانۀ علم)، نیروگاه سیکل ترکیبی سلطانیه و شرکت های روغن کشی زیتون آریا سبز و نگین سبز شهرستان طارم بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان؛ در راستای تقویت خودباوری، امید و انگیزه در دانش‌آموزان در جهت تلاش برای جذب و فعالیت در مراکز پژوهشی، تولیدی و مدیریتی کشور، بازدید دانش‌آموزی در قالب طرح ایران گشت به همت بنیاد نخبگان استان زنجان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

با هماهنگی انجام شده، تعدادی از دانش ‏آموزان مقطع متوسطه دوم شهرستان خرمدره، نواحی یک و دو زنجان در روزهای 13 و 14 آذرماه، از بخش های مختلف دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان شامل خانۀ علم، دانشکدۀ فیزیک و پارک علم و فناوری آن دانشگاه بازدید کردند.

هم چنین در ادامۀ اجرای طرح ایران گشت، دانش آموزان مقطع متوسطه دوم شهرستان طارم در تاریخ 19 آذرماه، با حضور در شرکت های روغن کشی زیتون آریا سبز و نگین سبز این شهرستان، از نزدیک در جریان فعالیت ها و تولیدات آن قرار گرفتند.

 

 

نیروگاه سیکل ترکیبی سلطانیه نیز در تاریخ 20 آذرماه، میزبان تعدادی از دانش ‏آموزان مقطع متوسطه دوم این شهرستان بود که طی این بازدید، کارشناسان فنی واحد، توضیحات مختلف از روند تولید برق در محل نیروگاه سلطانیه و توزیع آن در شبکه برقی کشور ارائه دادند.

 

 

گفتنی است بازدیدهای انجام شده در طرح ایران گشت، با حضور 250 نفر از دانش آموزان پایه های هفتم تا دوازدهم تحصیلی نواحی یک و دو زنجان، طارم، خرمدره و سلطانیه برگزار شد و از جمله اهداف اجرای این طرح را آگاه سازی دانش آموزان از فعالیت ها و ظرفیت های تاسیسات و صنایع، آشنایی با شاخه ها و رشته های تحصیلی می توان برشمرد.

 

 

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 162865
کلمات کلیدی
مدیر زنجان
خبرنگار

مدیر زنجان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید