بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/02/22 - 13:38
  • - تعداد بازدید: 174
  • - تعداد بازدیدکننده: 171
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با هدف پرورش حکمران تراز انقلاب اسلامی/

دوره‌ی مقدماتی مدرسه‌ حکمرانی‌ شهید چمران برگزار می‌شود

دوره‌ی مقدماتی مدرسه‌ حکمرانی‌ شهیدچمران با هدف توانمندسازی مستعدّان و نخبگان و پرورش حکمران تراز انقلاب اسلامی در گام دوم، برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، دوره‌ی مقدماتی مدرسه‌ حکمرانی‌ شهید چمران با هدف توانمندسازی مستعدّان و نخبگان و پرورش حکمران تراز انقلاب اسلامی در گام دوم، «سوم و چهارم خردادماه ۱۴۰۳» به همت نهادنمایندگی‌مقام‌معظم‌رهبری در بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.

«الزامات حکمرانی در عصرنوین»، «چارچوب ها و ابزارهای خط مشی گذاری»، «ایران قوی و بایسته های حکمرانی»، «نظریه ها و الگوهای اجرایی حکمرانی»، «آشنایی با ساختار نهادها و تشکیلات جمهوری اسلامی»، «آسیب شناسی فرآیند سیاستگذاری در ایران» و «روشهای حل مساله در حکمرانی» سرفصل‌ها‌ی این دوره است.

از جمله امتیازات این دوره می توان به صدور گواهی، امتیاز بهره‎مندی از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان، اولویت شرکت در دوره تکمیلی، اولویت حضور در سفرهای سیاحتی و زیارتی و اجتماعات نخبگانی اشاره کرد.

شایان ذکر است، ظرفیت شرکت در این دوره محدود است و گزینش از طریقمصاحبه‌ی حضوری انجام می شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام تا تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ به آدرس https://survey.porsline.ir/s/iTai1Jc   مراجعه و   یا برای ثبت نام عدد ۵ را به سامانه ۳۰۰۰۸۸۶ ارسال کنند.***

برای اطلاع از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اینجا کلیک کنید
.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 171263
کلمات کلیدی
مدیر زنجان
خبرنگار

مدیر زنجان