بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/07/26 - 09:03
  • - تعداد بازدید: 53
  • - تعداد بازدیدکننده: 46
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان در نشست هم ‏‏اندیشی با مدیران شرکت ترانسفورماتورسازی کوشکن مطرح نمود:

طرح شهید احمدی‌ روشن الگویی مناسب برای ارتباط هر چه بیشتر دانشگاه و صنعت است.

نشست هم اندیشی اجتماع نخبگانی استان با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان و مسئولین شرکت ترانسفورماتورسازی کوشکن برگزار شد.

با هدف زمینه سازی برای اثرگذاری بیشتر اجتماع نخبگانی آینده ساز در استان، نشستی با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان، مدیران شرکت ترانسفورماتورسازی کوشکن و تعدادی از نخبگان، اساتید و استعداد های برتر استان در رشته‌های مهندسی برق، مکانیک، شیمی و نانو مواد برگزار شد.

در این نشست، پس از ارائه گزارشی از پروژه‌ها و نیازهای شرکت توسط مسئولین، بر آمادگی شرکت در همکاری با بنیاد نخبگان استان تاکید شد.

در ادامه نیز آقای دکتر رسولی رئیس بنیاد نخبگان استان، به زمینه‌های همکاری فی مابین در طرح‌های پژوهشی و مسئله محور در قالب طرح شهید احمدی روشن و بکارگیری مستعدین در پروژه‌های تحقیقاتی شرکت اشاره کرده و افزودند: بی شک ارتباط این شرکت و بنیاد نخبگان استان در قالب اجرای طرح‌های مسئله محور کمک شایانی به آشناسازی دانشجویان مستعد با مسائل شرکت از یک طرف و حل آنها از طرف دیگر خواهد کرد.

ایشان بیان کردند که تعامل سازنده مابین صنعت، اساتید خبره دانشگاهی و استعداد‌های برتر دانشجویی در بستر طرح شهید احمدی روشن فرصت مغتنمی برای آشناسازی استعداد‌های برتر با نیازهای صنعت و ایجاد اعتماد مابین صنعت و جامعه دانشگاهی است.

در پایان، اساتید، استعدادهای برتر استان و مدیران حاضر در نشست نظرات و پیشنهادات خود را در ارتباط با فعالیت شرکت و نحوه تعامل با این مجموعه بیان کردند.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 161587
کلمات کلیدی
مدیر زنجان
خبرنگار

مدیر زنجان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید