بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN

باسمه تعالی

1. تکمیل و بروزرسانی فرم اطلاعات: 

بهره‏ مندی از ظرفیت ‏های فکری نخبگان و سرآمدان همواره منتج به بهبود تصمیم ‏سازی‌ها و منشاء تحولات اثربخش بوده است. از این رو به منظور اجرای ‏سازی تفاهم‌نامه منعقده میان وزارت کشور و بنیاد ملی نخبگان ( معرفی نخبگان و مستعدین برتر برای عضویت در کمیته های تخصصی شورای برنامه ریزی استان ) و نیز بخشنامه ابلاغ شده سازمان اداری و استخدامی کشور ( امکان بکارگیری دستیار /مشاور از میان جوانان نخبه در دستگاه های اجرایی)، بنیاد نخبگان استان زنجان در نظر دارد نسبت به بروزرسانی اطلاعات جامعه مخاطب اقدام نماید. لذا خواهشمند است نسبت به تکمیل فرم زیر اقدام نمائید. لازم به ذکر است پس از ثبت اطلاعات و بررسی آنها توسط این بنیاد، جهت پیشبرد اهداف مدنظر اقدام خواهد شد.

نکته: ضروری است، قبل از تکمیل اطلاعات، رزومه کاری خود را ( شامل مشخصات فردی و سوابق: تحصیلی، شغلی (اعم از اجرایی، دولتی، خصوصی و...)، پژوهشی، مهارتی: پایه و تخصصی و علاقمندی‏ها ) حداکثر در دو صفحه تنظیم نموده و  در مرحله سوم تکمیل فرم ضمیمه نمائید.               

2. تکمیل فرم اطلاعات مربوط به تسهیلات مسکن: 

استعدادهای برتر استان که هم اکنون مقیم استان زنجان می باشند با تکمیل دقیق اطلاعات این فرم، می توانند ما را جهت برنامه ریزی بهتر برای ارائه تسهیلات مسکن نخبگان یاری نمایند.

         

                                                                                   با تشکر/ بنیاد نخبگان استان زنجان

گام شماره 1
گام شماره 2
گام شماره 3
ReCaptcha