یکشنبه 4 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بازدید جمعی از استعدادهای برتر استان از شرکت خالص سازان روی زنجان

در ادامۀ بازدیدهای علمی از مراکز صنعتی، بخش‌های تولیدی، جمعی از استعدادهای ‌برتر استان، روز دوشنبه مورخ 11/06/1398 از شرکت خالص سازان روی زنجان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان زنجان، در این بازدید پس از حضور استعدادهای برتر استان در شرکت با همراهی مهندس فرهاد قاسمی مدیر تولید شرکت خالص سازان، ابتدا استعدادهای برتر از بخش های مختلف شرکت از جمله: سالن های خردایش، کیک شویی، محلول سازی، آزمایشگاه و کنترل کیفی، تحقیق و توسعه، ریخته گری و شمش ریزی و الکترولیز بازدید نموده و از نزدیک با توانمندی های این شرکت در عرصه داخلی و بین المللی آشنا شدند. در ادامه پس از پایان بازدید،  نشستی با حضور مهندس فرهاد قاسمی مدیر تولید شرکت خالص سازان در سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید که طی آن استعداد های برتر ضمن آشنایی بیشتر با فعالیت های شرکت به پرسش و پاسخ در خصوص شرکت و زمینه های همکاری پرداختند.

لازم به ذکر است پیرو هماهنگی های قبلی با بنیاد نخبگان استان اردبیل، مستعدین استان های اردبیل و زنجان همزمان در بازدید حضور داشتند.

 

شرکت خالص سازان روی زنجان:

  فعالیت تولیدی شرکت صنایع خالص سازان روی زنجان در تاریخ 1385/11/22 آغاز و پس از پشت سر گذاشتن تولید آزمایشی به تولید انبوه رسیده و در تاریخ 2/02/86 با عرضه شمش روی با خلوص ۹۹/۹۹ درصد وارد بازار بورس فلزات تهران گردید . افتتاح رسمی این مجموعه در تیر ماه سال ۸۶ انجام گردید . در حال حاضر ۹۵ درصد از تولیدات شرکت به اقصی نقاط دنیا صادر می گردد . این شرکت هم اکنون عضو فعال انجمن بین المللی روی، انجمن توسعه سرب و روی هند، انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران ، شرکت تعاونی صنایع و معادن سرب و روی کشور، انجمن آزمایشگاه همکار آزمون و کالیبراسیون و اتحادیه صادرکنندگان صنایع و معادن سرب و روی  می باشد.

تاریخ انتشار : 1398/06/12
کد : 126
تعداد بازدید: 17433

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601