جمعه 17 مرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان ثبت نام در دوره کارآفرینی و اردوی استارتاپی

دوره کارآفرینی و اردوی استارتاپی با هدف یادگیری و توسعه‌ی مهارت‌های کارآفرینی و کسب و کار برای پنجمین بار در مرکز نوآوری زنجان برگزار می‌شود و علاقمندان با حضور در جمع همفکران و علاقمندان کارآفرینی در رشته‌های مختلف از مزایای آن برخوردار خواهند شد.

این دوره شامل دو بخش است: بخش اول دوره آموزش کارآفرینی و بخش دوم استارتاپ ویکند خواهد بود. دوره آموزش کارآفرینی در تاریخ ۱ و ۲ اسفند برگزار می‌شود و استارتاپ ویکند دوره در تاریخ ۷ تا ۹ اسفند (صبح و عصر) برگزار خواهد شد.

به شرکت‌کنندگان دوره در پایان گواهینامه رسمی از پارک علم و فناوری استان زنجان ارائه می‌شود و تیم های برتر تشکیل شده در این دوره به طور رایگان در مرکز نوآوری پارک علم وفناوری مستقر خواهند شد و مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است، این رویداد توسط پارک علم و فناوری استان و با مشارکت بنیاد نخبگان استان و سایر دستگاه ها برگزار خواهد شد و هزینه شرکت کنندگان استعدادهای برتر استان در این رویداد توسط بنیاد نخبگان پرداخت می گردد. در صورت هر گونه سوال در خصوص رویداد می توانید با شماره تماس 33530006 داخلی 3 آقای شریفی تماس حاصل نمایید.

مهلت ثبت نام: روز دوشنبه 28 بهمن ماه

جهت ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 

تاریخ انتشار : 1398/11/21
کد : 148
تعداد بازدید: 196

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601