پنج شنبه 8 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری جلسه میان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان با موضوع وقف در حوزه علم و فناوری

جلسه ای بین دکتر وحید رشتچی رئیس بنیاد نخبگان استان و حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر جنتی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در خصوص بهروری از موقوفات در حوزه نخبگان، ساعت 10 روز شنبه مورخ 02/10/96 در محل اداره کل اوقاف تشکیل گردید.

در این جلسه که با حضور آقای دکتر رشتچی رئیس بنیاد نخبگان استان، حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر جنتی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، آقای رمضان شریفی کارشناس بنیاد نخبگان استان و داود قاسملو معاون بهروری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان برگزار شد. مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فرمودند: وقف سرمایه‌ای بین نسلی است و ما نیز نهایت تلاش خود را برای استفاده از این ظرفیت خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین جنتی در ادامه بیان کردند: به منظور حمایت از علم و نخبگان جوان و توسعه سهم وقف تفاهم نامه ای با معاونت علمی و فناوری ریاست به امضا رسیده است.

وی در پایان به سیاست‌های کلان و برنامه های حمایتی در راستای حمایت از طرح‌های پژوهشی و علمی در حوزه وقف و فناوری و نیز مشارکت حمایت مالی، مشاوره اقتصاد و اجتماعی در طرح‌های دانش بنیان اشاره نمودند.

در ادامه آقای دکتر رشتچی رئیس نخبگان استان زنجان با اشاره به حمایت ها و برنامه های بنیاد نخبگان استان در حوزه نظارتی، اجرایی و فرهنگی، خواستار انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین اوقاف و بنیاد نخبگان در راستای حمایت از نخبگان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موقوفات و توانمندی‌های عظیم جامعه اشاره نمود.

لازم به ذکر است در پایان جلسه، مقرر شد در اسرع وقت تفاهم‌نامه همکاری میان بنیاد نخبگان استان واداره کل اوقاف و امور خیریه استان در حوزه وقف امضاء و اجرایی شود.

تاریخ انتشار : 1396/10/03
کد : 42
تعداد بازدید: 11411

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601