جمعه 17 مرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

تبیین ویژگی های طرح شهید احمدی روشن با حضور معاونین پژوهش و فناوری دانشگاه های استان

جلسه تبیین ویژگی های طرح شهید احمدی روشن و همچنین شیوه نامه مرحوم کاظمی آشتیانی ( استادیاران جوان)، با حضور معاونین محترم پژوهش و فناوری دانشگاه های استان روز سه شنبه مورخ 03 دیماه سالجاری از ساعت 12 الی 14 در حاشیه برگزاری مراسم تجلیل از دانشجویان پژوهشگر و فناور برتر در دانشگاه فنی و حرفه ای استان  برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان، در ابتدای این جلسه دکتر عباس ربیعی، رئیس بنیاد نخبگان استان، با اشاره به انواع تسهیلات و حمایت های موجود در بنیاد ملی نخبگان و همچنین پتانسیل های علمی خوب اعضاء هیئت علمی دانشگاههای استان در جهت حل مشکلات ملی و مخصوصا بومی در قالب ایجاد هسته های نخبگانی دانشجویی و ارتباط این دو موضوع به ذکر نکاتی پرداخت.


ایشان با معرفی طرح شهید احمدی روشن و همچنین شیوه نامه پشتیبانی از استادیاران جوان بنیاد ملی نخبگان از معاونین دانشگاه های استان درخواست نمود که این موضوع با جدیت به اطلاع اعضاء محترم هیئت علمی دانشگاهها ابلاغ شده تا زمینه ایجاد هسته های احمدی روشن و همچنین بهره مندی از تسهیلات استادیاران جوان در این استان فراهم گردد.

در ادامه جزئیات طرح شهید احمدی روشن و همچنین شیوه نامه مرحوم کاظمی آشتیانی توسط کارشناس بنیاد نخبگان استان،آقای مرادی تشریح گردید

تاریخ انتشار : 1398/10/04
کد : 142
تعداد بازدید: 232

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601