جمعه 17 مرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

کارگاه آموزشی مدیریت زمان برای استعداد های برتر زنجان برگزار شد

کارگاه آموزشی "مدیریت زمان" به همت بنیاد نخبگان استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان زنجان؛در راستای سیاست اجرای برنامه‌های فرهنگی مصوب بنیاد ملی نخبگان با استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها و نهادهای درون‌استانی و به منظور ارتقاء دانش و مهارت اجتماع نخبگانی در هدف‌گذاری و حرکت در مسیر نخبگان، کارگاه آموزشی «مدیریت زمان » به همت بنیاد نخبگان استان زنجان و با همکاری جهاد دانشگاهی زنجان برگزار شد.

 در این کارگاه مشاوره که در روز چهارشنبه و پنج شنبه مورخ 25 و 26 دی ماه برگزار شد، سرکار خانم دکتر وحیده علیپور؛ عضو هیئت علمی دانشگاه زنجان، با بیان این که یکی از مهمترین دغدغه های انسان های امروزی، مدیریت زمان است. ایشان با بیان این نکته که چطور می توان از زمان بهترین استفاده را برد و سطح انرژی بدنمان را در بالاترین حد ممکن نگهداریم؟ ادامه داد: مدیریت صحیح و درست زمان می تواند تاثیر بسیار مطلوبی بر بهره وری ما بگذارد. ایشان در ادامه به درک اهمیت زمان و مدیریت زمان، خود ارزیابی و اطلاع از نحوه گذراندن وقت و یادگیری اصول مدیریت زمان و تکنیک های مدیریت برنامه ریزی و اولویت بندی پرداخت و هدف از برگزاری این کارگاه را تبیین ابعاد برنامه‌ریزی وشناسایی عوامل اتلاف وقت و نحوه مدیریت آن ها دانست.
ایشان در ادامه کارگاه به درک اهمیت هدف‌گذاری شخصی و بکارگیری آن، اولویت‌بندی کارها، روش‌های مدرن مدیریت زمان، درک اهمیت نگرش و مدیریت فردی ، قوانین طلایی مدیریت زمان، مدیریت زمان در عصر دیجیتال پرداخت. در پایان کارگاه نیز، جلسه پرسش‌ و پاسخ میان استعداد های برتر و مدرس برگزار شد.

تاریخ انتشار : 1398/10/30
کد : 147
تعداد بازدید: 147

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601