شنبه 10 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری کارگاه آموزشی کرونا و فرصت های کسب و کار در سال 1399 برای استعداد های برتر استان

کارگاه آموزشی کرونا و فرصت های کسب و کار در سال 1399در روز پنج شنبه مورخ 11 اردیبهشت ماه از ساعت 16 الی 18 بصورت مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان زنجان؛ در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی بنیاد ملی نخبگان با استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها و نهادهای درون ‌استانی و به منظور ارتقاء دانش و مهارت اجتماع نخبگانی در هدف‌گذاری و حرکت در مسیر نخبگان، کارگاه تربیتی- آموزشی « کرونا و فرصت­های کسب و کار در سال 1399» به همت بنیاد نخبگان استان زنجان و با همکاری جهاد دانشگاهی زنجان برگزار شد.

در این کارگاه، ابتدا آقای هادی اسدی مدرس کارگاه پس از معرفی خویش و آشنایی با جامعه مخاطب، به مرور شرایط و وضع موجود کسب و کارها پرداخت. ایشان با بیان این که در شرایط کرونا، برخی از کسب و کارها شکست خوردند و بعضی ها هم خیلی موفق شدند، همبسته ماندن کسب و کارهای مختلف را شرط ماندگاری آنها دانست.

مدرس کارگاه، بهره وری و کارایی پایین را یکی دیگر از دلایل فروپاشی و از بین رفتن برخی از کسب و کارها دانست و به تشریح ویزگی­ها و خطاهای راهبردی کسب و کارهایی که در شرایط موجود متضرر شده­اند پرداخت.

آقای اسدی ضمن مرور تعاریف اصول و قواعد بنیادی کسب و کارهای نوپا و خلاق به ضرورت بازبینی این اصول و قوعد پرداخت. ایشان در ادامه همچنین به ارائه راهکارهایی برای موفقیت بیشتر، کشف فرصت های پیش رو و شناخت قواعد بومی کسب و کارها پرداخت. در پایان کارگاه نیز، پرسش‌ و پاسخ میان استعداد های برتر و مدرس برگزار شد.

تاریخ انتشار : 1399/02/16
کد : 172
تعداد بازدید: 198

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601