شنبه 10 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در نشست مشترک سرپرست بنیاد نخبگان استان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مطرح شد:
طرح‌های مسئله محور دستگاه‏های اجرایی استان با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های تخصصی جامعه نخبگانی استان اجرا می‌شود.

نشست مشترکی بین سرپرست بنیاد نخبگان و رئیس و کارشناسان پژوهشی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در روز سه‌شنبه 23 اردیبهشت ماه در محل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد.

در این نشست، دکتر رسولی سرپرست بنیاد نخبگان استان زنجان ضمن معرفی طرح شهید احمدی روشن اظهار داشت:

بنیاد ملی نخبگان، در قالب طرح شهید احمدی روشن،  برای توانمندسازی و جلب مشارکت دانشجویان مستعد در حل مسائل کشور از فعالیت¬ های پژوهشی آنها حمایت مالی می‌نماید. هدف اصلی این طرح، استفاده از توانمندیهای استادان خبره دانشگاهی، متخصصان برتر صنعتی و دانشجویان مستعد برای شناسایی و حل مسائل واقعی کشور است.

ایشان در ادامه عنوان داشت: طرح‌های مسئله محور دستگاه‏های اجرایی استان را می توان با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های تخصصی جامعه نخبگانی استان در قالب طرح شهید احمدی روشن اجرا نمود. وی همچنین ابراز امیدواری نمود: با ایجاد ارتباط سازنده بین دستگاه‌ها و بنیاد نخبگان استان، ضمن احصاء مسائل دستگاه‌های اجرایی با جذب اعتبارات بند ب ماده 64 قانون برنامه ششم توسعه و بهره گیری از پتانسیل طرح شهید احمدی روشن، گام جدی در تاثیرگذاری و اثربخشی جامعه نخبگانی در حل مشکلات دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادهای استان برداشته شود.

در ادامه نشست، مهندس میرزایی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به لزوم بهره‌مندی از پژوهش و اثرگذاری آن در رشد جامعه اشاره نموده و حل مسائل دستگاه‌های اجرایی را در بستر طرح شهید احمدی روشن بعنوان راه‌حل این موضوع عنوان نمودند و همچنین خواستار استفاده حداکثری از ظرفیت بنیاد نخبگان استان در این راستا شدند.

تاریخ انتشار : 1399/02/24
کد : 173
تعداد بازدید: 204

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601