شنبه 10 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری جلسه میان سرپرست بنیاد نخبگان و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان

جلسه مشترک میان سرپرست بنیاد نخبگان استان و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در خصوص بهروری از موقوفات در راستای حمایت از استعداد­های برتر دانش ­آموزی، در روز یکشنبه  مورخ 1399/4/1 در محل بنیاد نخبگان استان زنجان تشکیل گردید.

در این جلسه که با حضور دکتر سیف اله رسولی سرپرست بنیاد نخبگان استان، حجت‌الاسلام والمسلمین مختار کرمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان و آقای رمضان شریفی کارشناس امور فرهنگی بنیاد نخبگان برگزار شد، در ابتدا آقای دکتر رسولی ضمن تشکر از همراهی های ارزشمند مسئولان قبلی و فعلی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با بنیاد نخبگان استان، به تشریح حمایت ها و برنامه ­های بنیاد نخبگان استان در حوزه دانش آموزان، دانشجویان، سرآمدان و نخبگان پرداخت. دکتر رسولی در ادامه خواستار انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و بنیاد نخبگان استان در راستای حمایت و هدایت از مستعدان برتر دانش آموزی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موقوفات استان شدند.

در ادامه جلسه، حجت‌الاسلام والمسلمین کرمی ضمن استقبال از همکاری­ های قبلی میان بنیاد نخبگان استان زنجان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در تعریف جایزه علمی امام حسین(ع)، بر آمادگی اداره کل اوقاف در اعطای جایزه علمی امام حسین(ع) به مستعدان برتر دانش آموزی و انجام سایر برنامه های مشترک تاکید نمودند.

لازم به ذکر است در پایان جلسه، مقرر شد در اسرع وقت تفاهم‌نامه همکاری میان بنیاد نخبگان استان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در حوزه وقف امضاء و اجرایی شود.

 

 

 

تاریخ انتشار : 1399/04/07
کد : 179
تعداد بازدید: 141

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601