یکشنبه 26 مرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی و مراکز استعداد درخشان دانشگاه‌های دولتی استان با رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان برگزار شد.

این جلسه با هدف دستیابی به  راهکارهای عملیاتی برای اطلاع رسانی تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان استان برگزار گردید.

 

در این نشست که در روز 27 خردادماه سال 99 با حضور مدیران مراکز استعداد درخشان و همچنین مدیران روابط عمومی دانشگاه های زنجان ، تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان و دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار گردید رئیس بنیاد نخبگان استان ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه شناسایی از بین دانشجویان مستعد تحصیلی کشور، به فراخوان اعلامی از سوی بنیاد ملی نخبگان اشاره نمودند. ایشان با ذکر اینکه زمان فراخوان از 20 خردادماه لغایت 25 تیرماه  99 به منظور ثبت نام از دانشجویان متقضی تسهیلات در نظر گرفته شده است لذا به لزوم اطلاع رسانی به جامعه مخاطب پرداختند. همچنین با عنایت به قرار گرفتن کشور در شرایط استثنایی شیوع بیماری کووید 19 از دانشگاه‌های استان خواستند که با همکاری هم و با بهره‌گیری حداکثری از ظرفیتهای فضای مجازی دانشگاههای استان نسبت به این اطلاع رسانی مجازی اهتمام ورزند. در پایان ضمن اظهار نظر مسئولین حاضر مقرر گردید سلسله سمینارهای آموزشی مجازی از سوی دانشگاه‌ها با همکاری بنیاد نخبگان استان در  طی روزهای فرااخوان ثبت نام، برگزار گردد.

همچنین مقرر شد با تهیه فایل ویدیویی « معرفی تسهیلات بنیاد ملی نخبگان» ضمن قرار دادن فایل مذکور در سایت دانشگاه‌ها، با هدف اطلاع رسانی سریع تسهیلات بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان استان، مطالب موجود در کانال‌های اطلاع رسانی مجازی بنیاد نخبگان استان زنجان در کانال های دانشگاه‌های استان نیز بازنشر گردند. 

 

تاریخ انتشار : 1399/04/21
کد : 180
تعداد بازدید: 68

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601