شنبه 10 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

انعقاد تفاهم نامه همکاری مابین بنیاد نخبگان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در راستای حمایت از دانش آموزان مستعد استان

در راستای اسناد بالادستی بنیاد ملی نخبگان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و به منظور استفاده از منابع خیرین و واقفین در حوزه شناسایی و هدایت استعدادهای برتر دانش‏ آموزی، تفاهم نامه اعطای جایزه علمی امام حسین (ع) در روز چهارشنبه مورخ 04/18/ 1399 امضا شد.

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان، در جلسه امضای تفاهم ­نامه که در دفتر مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد، آقای دکتر رسولی، رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان ضمن تشکر از همراهی مسئولان اداره کل اوقاف و امور­خیریه استان در تامین منابع مالی جایزه علمی امام حسین(ع) به دانش آموزان مستعد، بر آمادگی بنیاد نخبگان استان در همکاری با اداره کل اوقاف و امور خیریه در سایر حوزه ­ها تاکید کرد.

حجت­ الاسلام و المسلمین کرمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، در این جلسه ضمن معرفی موقوفات مرتبط جهت حمایت از دانش ‏آموزان، بر توسعه و ترویج فرهنگ وقف و معرفی الگوهای وقف برای پیشبرد علم و فناوری تاکید کرد. ایشان در ادامه از علاقه ­مندی آن اداره کل در جهت­ دهی موقوفات به حوزه علم و فناوری تاکید کرد.

 در ادامه در خصوص واگذاری اراضی وقفی استان بصورت بلند مدت به نخبگان حوزه­ های مرتبط که بهره­ برداری بهینه از آن موقوفات را فراهم بیاورند، تبادل نظر شد. همچنین با اشاره به حمایت سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از پایان نامه­ های مقاطع تحصیلات تکمیلی که در موضوعات مرتبط به حوزه وقف اجرا می ­شوند، مقرر شد ضمن ترغیب جامعه دانشگاهی و نخبگان استان به ورود به این حوزه­ ی پژوهشی، تعاملات دو سویه در این حوزه نیز افزایش یابد.

در پایان جلسه تفاهم نامه اعطای جایزه علمی امام حسین (ع) با هدف حمایت از دانش آموزان مستعد میان رئیس بنیاد نخبگان استان و مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان امضا شد.

تاریخ انتشار : 1399/04/28
کد : 181
تعداد بازدید: 125

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601