شنبه 10 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

دیدار رئیس و معاونان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با رئیس بنیاد نخبگان استان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با هیات همراه به مناسبت انتصاب آقای دکتر رسولی به ریاست بنیاد نخبگان استان با وی دیدار و نشست صمیمی داشتند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان زنجان، در این دیدار که با حضور آقای مهندس میرزایی رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، آقای مهندس امینی معاون محترم آمار و اطلاعات و آقای موسوی مدیر محترم امور اداری، مالی و پشتیبانی سازمان مدیریت و برنامه­ ریزی استان در روز شنبه مورخ 1399/04/28 در بنیاد نخبگان استان تشکیل شد، ضمن تبریک به آقای دکتر رسولی به مناسبت انتصاب ایشان به ریاست بنیاد نخبگان استان، ابراز امیدواری نمودند، تعاملات دو سازمان بیش از پیش گسترش یابد.

در این جلسه آقای دکتر رسولی ضمن تشکر از بذل توجه جناب آقای مهندس میرزایی و مجموعه مدیریتی سازمان به بنیاد نخبگان و جامعه نخبگان استان، خواستار استفاده حداکثری از ظرفیت دو دستگاه در قالب تعاملات مشترک برای راهگشائی مسائل استان شد.

رئیس بنیاد نخبگان استان همچنین از مشارکت سازمان برنامه و بودجه استان در پیاده ­سازی طرح شهید احمدی روشن برای حل مسائل جاری استان تقدیر و تشکر کرد و افزود خوشبختانه این حرکت الهام بخش سایر بنیاد های نخبگان استانی در سراسر کشور شده است.

در پایان دکتر رسولی خواستار مشارکت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در حمایت مالی از استعداد های برتر دانش آموزی در قالب جایزه امام حسین(ع) شد، که بیشتر این حرکت طی تفاهم نامه ای مابین بنیاد و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان شروع شده است.

تاریخ انتشار : 1399/04/29
کد : 182
تعداد بازدید: 139

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601