شنبه 15 آذر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری برنامه معرفی فرد موفق به جامعه نخبگانی با موضوع موفقیت در حوزه کارآفرینی

در راستای معرفی افراد موفق به استعدادهای برتر استان، وبیناری با موضوع"موفقیت در حوزه کارآفرینی" با ارائه آقای مرتضی رسولی کارآفرین برتر کشور، در روز یکشنبه 06/16/ 1399از ساعت 16 الی 18 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان، در این برنامه که با هدف ایجاد امید و انگیزه، نشان دادن فرصت ها‌ و امکان انجام فعالیت‌های کلان و مؤثر در کشور برگزار شد، ابتدا آقای رسولی مدیر عامل کشت و صنعت رویال آندیا به معرفی و ارائه رزومه خویش پرداختند. وی در ادامه رموز موفقیت خویش در حوزه کارآفرینی و فعالیت ها و چشم انداز طرح­ های موجود در گلخانه رویال را تشریح نمودند.

ایشان در ادامه به موضوع کارآفرینی اشاره کردند و ادامه دادند کارآفرینی به فرایند خلق ارزش جدید (مادی یا معنوی) از طریق یک تلاش متعهدانه با در نظر گرفتن ریسک های ناشی از آن اطلاق می‌شود. آقای رسولی در ادامه به 7 ویژگی مهم کارآفرین از جمله رویای بزرگ، انگیزه فراوان، ریسک پذیری، خودباوری، منظم، پرتلاش و به دنبال یادگیری بودن اشاره کرد.

آقای رسولی در ادامه، 11 گام مدیریت بحران در حوزه کارآفرینی از قبیل حفظ خونسردی، کنترل تشویق ذهنی و اقدام شجاعانه، بررسی و درک حقایق و کنترل شرایط، جلوگیری از ضرور و زیان وارده، حفظ ارتباط و شفافیت کامل، هدف گذاری و شناسایی موانع، ایجاد جریان مالی، تمرکز بر مشتریان و افزایش فروش محصول، ساده سازی امور، حفظ سلامت شخصی و انجام همه اقدامات با هم را توضیح دادند.

 در پایان پرسش و پاسخ میان شرکت کنندگان و مدیر عامل شرکت کشت و صنعت رویال آندیا برگزار شد.

تاریخ انتشار : 1399/06/31
کد : 198
تعداد بازدید: 97

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601