شنبه 15 آذر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

نشست هم اندیشی جمعی از استعدادهای با مسئولان جهاد کشاورزی استان برگزار شد

نشست هم اندیشی جمعی از استعدادهای برتر با مسئولان جهاد کشاورزی استان در روز چهارشنبه مورخ 1399/06/19 از ساعت 10:45 الی 12 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان، در این نشست که با حضور دکتر رسولی رئیس بنیاد نخبگان استان، دکتر مرادی رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی استان، مهندس صادقی معاون بهبود تولیدات دامی، مهندس قصابی مدیر مرکز سرمایه گذاری جهاد کشاورزی استان برگزار شد، در ابتدا آقای دکتر سیف اله رسولی رئیس بنیاد نخبگان استان ضمن خیر مقدم به مسئولین جهاد کشاورزی استان و مستعدین استان، هدف نشست مذکور را ایجاد تعامل سازنده میان اجتماعات نخبگانی و مسئولین جهاد کشاورزی استان برای استفاده از ظرفیت طرفین در حوزه مسائل کشاورزی و بهره مندی از پتانسیل­ های موجود در این حوزه بیان نمودند.

در ادامه برنامه، آقای دکتر مرادی رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی استان و عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات و آموزش زنجان، ضمن تشکر از مسئولین بنیاد بخاطر فراهم نمودن بستر لازم در خصوص معرفی پتانسیل های بخش کشاورزی استان به ارائه کلیاتی در خصوص شاخص های بخش کشاورزی استان  و همچنین پتانسیل ها، مشکلات و نیازمندی ها در این حوزه پرداختند. ایشان در ادامه بر همکاری و استقبال از ایده های استعداد­های برتر استان در حوزه های گیاهان دارویی، تولید بذر و نهال، بیوتکنولوژی گیاهی و دامی، تولید محصولات سالم، فراوری محصولات کشاورزی و تولید محصولات گلخانه ای تاکید نمودند.

در این نشست همچنین آقای مهندس قصابی مدیر سرمایه گذاری جهاد کشاورزی استان به معرفی مشوق ها و تسهیلات سازمان جهاد کشاورزی استان در بخش کسب و کار پرداختند و ادامه دادند نخبگانی که دارای ایده خاصی در بخش کشاورزی باشند، از سوی جهاد کشاورزی استان بصورت ویژه حمایت خواهند شد.

ایشان همچنین به ارائه تسهیلات بانکی، تسهیل در واگذاری اراضی برای سرمایه گذاری، وجود کارگروه های اقتصادی، شرکت های خدمات فنی و مهندسی، کارگروه توسعه سرمایه گذاری در سازمان و اجرای برنامه های آموزشی، ترویجی و مهارت آموزی توسط جهاد کشاورزی استان اشاره کردند.

 در ادامه نشست آقای مهندس صادقی معاون بهبود تولیدات دامی به شرکت های دانش بنیان موفق در حوزه دام و همچنین پتانسیل های استان در خصوص دام و استفاده از روش های هوش مصنوعی در پرورش دام و طیور در استان اشاره کردند.

 در پایان نشست، پرسش و پاسخ میان مستعدین و مسئولین جهاد کشاورزی استان در موضوعات مرتبط بمدت 30 دقیقه برگزار شد.

لازم به ذکر است پس از پایان نشست، دو نفر از استعداد های برتر استان با حضور در بنیاد نخبگان استان ایده ها و درخواست های خویش را با مسئولین جهاد کشاورزی مطرح نمودند.

تاریخ انتشار : 1399/06/29
کد : 195
تعداد بازدید: 85

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601